4 pokoje
101.00 m²
4 247,52 zł/m2
2M2-DS-255

429 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty 2M2-DS-255
Powierzchnia 101,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 150,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 953 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu jednorodzinny
Wymiary działki 19x52 m

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Jeżowe , powiat niżański . Budynek o powierzchni 101 m² położony jest na działce o powierzchni 953 m², co daje możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb. Dom z lat 80 . Nieruchomość można podzielić na dwa niezależne lokale – parter i piętro mają ten sam układ pomieszczeń :  2 pokoje, kuchnię i łazienkę. Do dyspozycji jest także piwnica oraz poddasze do adaptacji. Dom jest gotowy do zamieszkania.  Na działce znajduje się budynek usługowo - gospodarczy o powierzchni 59m². Lokalizacja jest jednym z kluczowych atutów tej nieruchomości. Dom znajduje się w pobliżu szkoły oraz centrum miejscowości, co zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych punktów życia codziennego. Dodatkowo, bliskość lasu ,łąk , rzeki sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi na łonie natury.

WYMIARY DZIAŁKI :
Powierzchnia: 9,53 ar
Długość: 54 m 
Szerokość: 19 m

LOKALIZACJA:
Rzeszów - 50 km do centrum
Jasionka port lotniczy - 37 km